DKart


Witamy,

Nasza Pracownia od wielu lat stara się towarzyszyć naszym klientom w drodze do odkrywania otaczającego nas piękna. Witraże, które pomagają światłu tworzyć unikalna i niepowtarzalna atmosferę wnętrza, stanowią główna część naszej twórczości. Piękno ich rzemiosła, odkrywane przez wiele lat, ciągle i na nowo sprawia nam radość i satysfakcję. W naszej Pracowni, tworzą jednak nie tylko witrażyści, posiadamy  także atelier rzeźbiarskie w którym tworzymy projekty przestrzenne, od małych form, takich jak figurki, ramy czy zdobione elementy mebli, po całe instalacje. Prowadzimy również pracownię  i ikonopisania, gdzie wykonujemy kopie strych kanonów ikon, jak i tworzymy nowe interpretacje znanych wyobrażeń. Zajmujemy się też kaligrafią  i szeroko pojętym liternictwem, tworząc tablice pamiątkowe, statuetki, czy medaliony.

Nasze prace  znajdują się w obiektach sakralnych i domach prywatnych na całym świecie, nawet w miejscach tak oddalonych jak Klasztor Derpung na górze Gampo Utse w pobliżu Lhasy, i tak szczególnych jak kościół św. Izydora w Wadowicach, oraz dziesiątkach innych, o czym świadczą liczne rekomendacje i podziękowania.

Każdy z klient jest dla nas ważny, każde zamówienie jest nowym wyzwaniem, w którym nie ma niemożliwych do zrealizowania wizji i projektów. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej twórczości.